روزهای خدا

                             

والفجر و لیال عشر ...

این روز ها خاطره ی بزرگترین حماسه هاست .حماسه ای که خالق آن امام بود و امت امام.خاطره ای ماندگار که هیچ گاه از یادها نخواهد رفت.این انقلاب انفجار بود یک انفجار بزرگ .اما نه از جنس شمشیر و زور .بلکه از جنس عشق و نور...

انقلاب ما انفجار نور بود.

ایرانیان هیچ گاه برده نبوده اند و زیربار ستم بودن را بر نمی تابیدند. ایرانی یعنی اصیل  و نجیب .یعنی شریف و آزاده .

از این میان آزاد مردی به پاخاست و آزادمردان به یاریش  شتافتند...

                                           

این روزها روزهای خداست .روزهایی که مردم ایران به وحدت کلمه رسیدند و در سایه ی ایمان به خدا و پیروی از ولایت فقیه  به رهبری بنیان گذار جمهوری اسلامی امام خمینی توانستند ریشه های استبداد و طاغوت و طاغوتیان را بر کنند و رژیم خانمان سوز و ستمگر شاه خائن را رسوا و ضایع کنند.

در آن زمان همه ی مردم در صحنه بودند زن و مرد کودک و پیر و جوان.

چه سروهای آزاده ای که از دشنه ی جلادان خون خوار  بر خاک نخفتند و چه کبوتران عاشقی که به جرم سردادن سرود سبز آزادی و آزادگی خونین بال نگشتند...

آه ! پروردگارا !  آن روز دست تقدیر ما را همراه و هم قدم با نازنینان کوی آزادی نکرد اما اینک که نام و یادشان بر قلب سفید نوشته ها و در نفس و نغمه ی سرودها و نوازندگی نوازنده ها و نقششان بر تابلوی نگارگران جاودانه است ما نیز از همان کوییم .هنوز هم جوهر احساسمان معطر است و طراوت و سرسبزی شکوه آن زمان را با خود دارد.

قلم وجدان نشکسته بلکه آبی تر از هر زمان می نویسد .چرا که قلم از همان درخت حماسه ساخته شده و عطر عشق و شور و شعورش از عصاره همان شکوه است.

پس با همان قلم می نویسیم:

سلام بر فجر و روزها و شب هایش

سلام بر الله اکبر بر روی پشت بامهایش

سلام بر آزادی و آزادگی

سلام بر انقلاب اسلامی

سلام بر عشق و ایثار

سلام بر شهیدان انقلاب

سلام بر امام شهیدان

سلام بر خمینی و یاران وفادارش

سلام بر ادامه دهندگان راه امام

سلام بر خامنه ای خلاصه ی خمینی

و سلام بر مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف  صاحب اصلی این انقلاب و حافظ آن؛

 

یادمان باشد تا زمانی که به ارزشها و اعتقادات دینی و اسلامی خود پای بندیم یک آزاده و ایرانی و یک مسلمان حقیقی خواهیم ماند و هنگامی که در دام هوا گرفتار آمدیم و اصول و ارزشها در نظرمان کم رنگ شد و یا در مقابل آن ایستادیم مرگ حقیقی ما فرا خواهد رسید. آری" هر که با حق در افتد بر افتد."

حق ماندگار است و باطل نافرجام.

 

 

 

/ 2 نظر / 35 بازدید
فاطمه(م)2/10

من آرزو دارم میتونستم اون روزا رو ببینم![رویا]

پریناز قاسمی

در یک شب سرد زمستانی در دل کوه رزمنده ای ایرانی در حالی که سرما تا استخوانش را می سوزاند در حال انجام ماموریت بود او در هنگامی که از سفید بودن وضعیت مطمین شد دفتر خاطراتش را باز کرد و با خودکارش نوشت: وطنم ایران در این شب سرد من تنها به خاطر این که تو سال های سال از خوردن اش لذت ببرید اش نخوردم .